آذربایجان غربی

حسن خاني: نخبگان باید به مسائل جامعه حساس باشند

  • دوشنبه, بهمن 09 1396
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

فرماندار ارومیه در مراسم تجلیل از برترین های کنکور 96 آموزش و پرورش ناحیه یک گفت: نخبگان باید به مسائل جامعه حساس باشند.

به گزارش خبرنگار هم آوا، عباس حسن خاني در مراسم تجلیل از برترین های کنکور 96 آموزش و پرورش ناحیه یک اظهار داشت: مباحث فرهنگي و علمي همواره در ايران نسبت به كشورهاي منطقه ريشه دار بوده است.

وي با تاكيد بر اينكه نظام آموزش و پرورش بايد ضمن شكوفا كردن ظرفيت ها، به دنبال تربيت انسان هاي شايسته در رشته هاي مختلف باشد، افزود: سيستم آموزش و پرورش ما از حداقل ها برخوردار بوده و هنوز به شرايط ايده آل و استاندارد نرسيده ايم.

فرماندار اروميه تصريح كرد: خروجي نظام آموزشي ايران گاهاً با نيازهاي جامعه همخواني ندارد كه ناشي از برخي سوءمديريت ها و تمركز خانواده ها بر روي رشته هاي خاص مي باشد.

حسن خاني يادآور شد: ايران نيازمند نخبگاني در تمامي رشته هاست كه متاسفانه مغفول ماندن برخي رشته ها، جامعه را با چالش هايي روبرو كرده است.

وي با اعلام اينكه انتظار جامعه از نخبگان و فرهيختگان، توجه ويژه به معضلات و مشكلات جامعه است، خاطرنشان كرد: ما نيازمند جامعه اي هستيم كه رشد و توسعه آن در ابعاد و رشته هاي مختلف باشد.

فرماندار اروميه در پايان تاكيد كرد: كشورمان نيازمند نخبگان و انسان هاي توانمندي است كه نسبت به جامعه خود حساس بوده و نگاهي تك بعدي به مسائل نداشته باشند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(6 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها